Lijst gemaakt op: 11-09-2017 21:24:57

BB/B Spr Pa
L/M/Z Spr Pa
BB/B Spr Po
L/M/Z Spr Po

BB/B Spr Pa

Datum: 10-09-2017
Aanvang: 09:30

BB/P, 1e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Chantal WindstraIslays MistBBP1eNienoord469.0
 
2Hidde van UlsenIversonBBP1eNOP866.5
3Chantal WindstraA Golden TouchBBP1eNienoord968.5
xWendy PostemaBon JoviBBP1eMolenruitersUit2 
 Nienke Van der WerfZarambaBBP1eWaldrutersNG 

BB/P, 2e parcours (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Hidde van UlsenIversonBBP2eNOP468.5
 
2Chantal WindstraA Golden TouchBBP2eNienoord468.5
xWendy PostemaBon JoviBBP2eMolenruitersUit2 
 Nienke Van der WerfZarambaBBP2eWaldrutersNG 

B/P, 1e parcours (14 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Lydia Van EmmenHero PenottiBP1eHalsbanruters073.5
2Nienke KlijnstraDaddy's DiamondBP1eDeelenruiters071.0
3Janina De BoerPepperBP1eTjongerruiters068.5
4Chiara OldeagterhuisBig ObelixBP1eRuterwille066.5
 Leonie Van der BeekHeliaBP1eNoordoostpolder066.5
 Marit SchotsEronikiBP1eSkansruters066.5
 
7Yda Van GastelElobantaBP1eFlevoruiters066.0
8Agnes KramerEvidance EmaireBP1eHaskelan057.0
9Romy TrakzelFinnBP1eDijkruiters662.0
10Daphne LeeuwenFloydBP1eHalsbanruters1166.0
11Eline KoopmansDolenaBP1eNoordoostpolder2059.5
xSylvie TerpstraHannieBP1eHjouwerUit2 
 Fenneke DamstraDorenaBP1eLinderuitersUit2 
 Daphne LeeuwenMr. BojanglesBP1eHalsbanrutersUit2 
 Lieneke YntemaFavorietBP1eHjouwerNG 
 Hieke Boersma (HC)GrafienBP1eHjouwer  

B/P, 2e parcours (14 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Lydia Van EmmenHero PenottiBP2eHalsbanruters075.5
2Fenneke DamstraDorenaBP2eLinderuiters073.5
3Daphne LeeuwenFloydBP2eHalsbanruters071.0
 Janina De BoerPepperBP2eTjongerruiters071.0
 Leonie Van der BeekHeliaBP2eNoordoostpolder071.0
 
6Yda Van GastelElobantaBP2eFlevoruiters059.0
7Agnes KramerEvidance EmaireBP2eHaskelan162.0
8Chiara OldeagterhuisBig ObelixBP2eRuterwille471.0
9Eline KoopmansDolenaBP2eNoordoostpolder466.5
10Nienke KlijnstraDaddy's DiamondBP2eDeelenruiters466.0
11Romy TrakzelFinnBP2eDijkruiters464.0
xDaphne LeeuwenMr. BojanglesBP2eHalsbanrutersUit2 
 Lieneke YntemaFavorietBP2eHjouwerNG 
 Sylvie TerpstraHannieBP2eHjouwerNG 
 Fleur Steringa (HC)Baloutimes KBP2eStoeterij PSC JoureUit2 
 Fleur Steringa (HC)Baloutimes KBP2eStoeterij PSC JoureUit2 

Terug naar de top

L/M/Z Spr Pa

Datum: 10-09-2017
Aanvang: aansluitend

L/P-M/P, 1e parcours (7 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Chantal WindstraHelios vd nosahoeveLP1eNienoord077.34044.69
2Hieke BoersmaefienMP1eHjouwer076.7449.65
 
3Marit SchotsEronikiLP1eSkansruters471.09  
4Chantal WindstraFoberlinaLP1eNienoord471.22  
5Denny Olde agterhuisGreat WizardLP1eRuterwille472.81  
6Romy TrakzelHilbertLP1eDijkruiters474.18  
7Kim SpinderBelarouchLP1eHeideruters687.79  

L/P-M/P, 2e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Romy TrakzelHilbertLP2eDijkruiters063.37  
 
2Kim SpinderBelarouchLP2eHeideruters065.31  
3Denny Olde agterhuisGreat WizardLP2eRuterwille871.16  
4Chantal WindstraHelios vd nosahoeveLP2eNienoord983.05  

Z/P-ZZ/P, 1e parcours (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Henny TolsmaFetura FaventiaZP1eLinderuiters073.68151.09
 
2Hieke BoersmaAdokusZZP1eHjouwer470.49  
xHieke Boersma (HC)AdokusZP1eHjouwer073.55  

Z/P-ZZ/P, 2e parcours (0 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
xHenny TolsmaFetura FaventiaZP2eLinderuitersNG   

Terug naar de top

BB/B Spr Po

Datum: 10-09-2017
Aanvang: 12:30

BB/A-BB/C, 1e parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Rebecca HoffmannSamBBA1eStuyvesantruiters068.5
 
xAnne Femke De GrootGitheBBC1eJong Ut EinUit2 

BB/A-BB/C, 2e parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Rebecca HoffmannSamBBA2eStuyvesantruiters071.0
 
xAnne Femke De GrootGitheBBC2eJong Ut EinUit2 

BB/D-BB/D-BB/E-BB80/E, 1e parcours (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Marije TonDiamond Star ZBBD1eJong Ut Ein066.5
 
2Manon VeenstraCedricaBB80E1eRadboudruiters659.5
xMarit HoffmannMatchoBBD1eStuyvesantruitersVrijw 
 Merit KroezeSiskaBBE1eVollenhoveNG 

BB/D-BB/D-BB/E-BB80/E, 2e parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Manon VeenstraCedricaBB80E2eRadboudruiters067.0
 
2Marije TonDiamond Star ZBBD2eJong Ut Ein466.5
xMarit HoffmannMatchoBBD2eStuyvesantruitersNG 
 Merit KroezeSiskaBBE2eVollenhoveNG 

B/A-B/B-B/C, 1e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Emma BouwerSterreBC1eRaerderhimrúters062.0
2Anna maaike BergsmaRumbaBC1eHjouwer469.0
 
3Liv Van der HaringSulaatik's Vanilla TouchBC1eMolenwieken464.5
4Thialda AndringaAMORABA1eHjouwer859.0
5Lara sophie VolbedaVingino StarBC1eWaldruters1566.0

B/A-B/B-B/C, 2e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Lara sophie VolbedaVingino StarBC2eWaldruters066.5
 
2Emma BouwerSterreBC2eRaerderhimrúters064.0
3Liv Van der HaringSulaatik's Vanilla TouchBC2eMolenwieken164.0
4Anna maaike BergsmaRumbaBC2eHjouwer466.0

B/D-B/E, 1e parcours (9 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Rick Van der WalGentlemanBD1eHjouwer062.0
2Wietske NorbruisKino van Orchid`sBD1eMorraruters061.5
3Elieke BijkerMellodyBD1e't Haske468.5
 
4Sanne Van der MolenAngels Ditch AdrienneBD1eHanzeruiters467.0
5Emma ZandbergArmaniBE1eRadboudruiters462.0
6Kim RobbenDaimond Hit's Beauty HBE1eStuyvesantruiters857.0
7Marije De GrootSchrotie's RoxetteBD1eJong Ut Ein1660.0
8Tineke hilde HeddemaNo MercyBD1eHsf It Bytling2562.0
xLouisa HilhorstRuby Tuesday RBD1eValleiruitersUit12 

B/D-B/E, 2e parcours (9 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Tineke hilde HeddemaNo MercyBD2eHsf It Bytling069.0
2Sanne Van der MolenAngels Ditch AdrienneBD2eHanzeruiters067.0
 Elieke BijkerMellodyBD2e't Haske067.0
 
4Marije De GrootSchrotie's RoxetteBD2eJong Ut Ein064.5
 Rick Van der WalGentlemanBD2eHjouwer064.5
6Louisa HilhorstRuby Tuesday RBD2eValleiruiters062.0
7Wietske NorbruisKino van Orchid`sBD2eMorraruters469.0
8Kim RobbenDaimond Hit's Beauty HBE2eStuyvesantruiters466.5
9Emma ZandbergArmaniBE2eRadboudruiters457.0

Terug naar de top

L/M/Z Spr Po

Datum: 10-09-2017
Aanvang: aansluitend

L/C-L/D-L/E, 1e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Yfke PriemBleekmeerhoeve's WinstonLC1eSjaerdema-liauckemaruiters068.74035.86
 
2Jan De BoerKantje's FreekLD1eMarruters074.49040.78
3Siebrecht LeijenaarComers Grey LadLC1eTrynwâlden071.47042.1
4Anna maaike BergsmaCindyLC1eHjouwer070.9445.65

M/C-M/D-M/E, 1e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Tineke hilde HeddemaSusie 30MC1eHsf It Bytling073.69036.14
2Siebrecht LeijenaarComers Grey LadMC1eTrynwâlden071.47042.12
 
3Kelly JonkerVitoMD1eHarenkarspel075.39050.86
4Jan De BoerKantje's FreekMD1eMarruters071.28442.97
5Lisa MinkemaVitanaleva SAGME1eWaldruters468.34  
6Esmee De VriesBaloeMD1eFlevoruiters475.87  
xYfke PriemMay's Delight WestlandMC1eSjaerdema-liauckemaruitersNG   

L/C-L/D-L/E, 2e parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Anna maaike BergsmaCindyLC2eHjouwer070.82  
 
2Yfke PriemBleekmeerhoeve's WinstonLC2eSjaerdema-liauckemaruiters460.86  

M/C-M/D-M/E, 2e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Lisa MinkemaVitanaleva SAGME2eWaldruters066.93  
 
2Esmee De VriesBaloeMD2eFlevoruiters070.17  
3Tineke hilde HeddemaSusie 30MC2eHsf It Bytling468.12  
4Kelly JonkerVitoMD2eHarenkarspel476.22  
xYfke PriemMay's Delight WestlandMC2eSjaerdema-liauckemaruitersNG   

L/A-L/B (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Thialda AndringaAMORALA Hjouwer086.9058

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)