Lijst gemaakt op: 03-02-2018 19:18:53

L1/L2 Dressuur

Datum: 04-02-2018
Aanvang: 09:00

klasse L1 Cat. P proef 7, klasse L2 Cat. P proef 11, klasse L1 Cat. P proef 8, klasse L2 Cat. P proef 12

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Miriam JongmanD'Amore DemiL1P7Generaal Van Den Bosch
2Miriam JongmanD'Amore DemiL1P8Generaal Van Den Bosch
3Baukje FaberzilkeL1P7Welleruters
4Esme WeilandHindL1P7Scheeneruiters
5Baukje FaberzilkeL1P8Welleruters
6Esme WeilandHindL1P8Scheeneruiters
7Ilene RudolphiHunterL1P7Hjouwer
8Bente MinnemaSimorkaL1P7Hjouwer
9Ilene RudolphiHunterL1P8Hjouwer
10Bente MinnemaSimorkaL1P8Hjouwer
11Nienke Van der WerfZarambaL1P7Waldruters
12Lisette Ten WoldeWinnieL1P7I.v.o.
13Nienke Van der WerfZarambaL1P8Waldruters
14Lisette Ten WoldeWinnieL1P8I.v.o.
 pauze (15 min.)     
15Ursula BaxAmazingL1P7Boarnruters
16Ineke VeldmanImkje VL1P7Deo
17Ursula BaxAmazingL1P8Boarnruters
18Ineke VeldmanImkje VL1P8Deo
19petra van dijkHiawattaL1P7Hjouwer
20petra van dijkHiawattaL1P8Hjouwer
21Pietie Van den BergMare Fan BloemhofL2P11Hanzeruiters
22Gonnica De BruinIelsa fan 'e BreewarL2P11Morraruters
23Pietie Van den BergMare Fan BloemhofL2P12Hanzeruiters
24Gonnica De BruinIelsa fan 'e BreewarL2P12Morraruters
25Janny Schotanus - FaberIzzyL2P11Gaasterland
26Mascha PonkWinstonL2P11Leeuwarden
27Janny Schotanus - FaberIzzyL2P12Gaasterland
28Mascha PonkWinstonL2P12Leeuwarden



B/M1/M2

Datum: 04-02-2018
Aanvang: 13:00

klasse B Cat. P proef 3, klasse B Cat. P proef 4, klasse M1 Cat. P proef 15, klasse M2 Cat. P proef 19, klasse M1 Cat. P proef 16, klasse M2 Cat. P proef 20

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Sylvie TerpstraHannieBP3Hjouwer
2Judith LeistraHieke fan Wieke's HiemBP3Hjouwer
3Sylvie TerpstraHannieBP4Hjouwer
4Judith LeistraHieke fan Wieke's HiemBP4Hjouwer
5Mariska WiersmaSjouke ZBP3Tally-ho
6      
7Mariska WiersmaSjouke ZBP4Tally-ho
8      
9Margje KleinhuisCelineBP3 
10Krista BosKivano SpiritBP3 
11Margje KleinhuisCelineBP4 
12Krista BosKivano SpiritBP4 
13Jolijn ZwierZiziBP3Hjouwer
14Jolijn ZwierZiziBP4Hjouwer
 pauze (15 min.)     
15Nikita GerlofsmaBella RozaM1P15Raerderhimrúters
16Hilde MensenCasiliosM1P15Hanzeruiters
17Nikita GerlofsmaBella RozaM1P16Raerderhimrúters
18Hilde MensenCasiliosM1P16Hanzeruiters
19Bianca KerstmaBessicaM1P15Hjouwer
20Tineke WerkmanGaristaM1P15Gaasterland
21Bianca KerstmaBessicaM1P16Hjouwer
22Tineke WerkmanGaristaM1P16Gaasterland
23Wendy DijkstraJimteM2P19Gaasterland
24Simone ProvilyDerrickM2P19Oorsprong
25Wendy DijkstraJimteM2P20Gaasterland
26Simone ProvilyDerrickM2P20Oorsprong
27Mieneke HuitemaFigaroM2P19Ruterwille
28Mieneke HuitemaFigaroM2P20Ruterwille



Wachtlijst

Datum: 04-02-2018

klasse B Cat. P proef 3, klasse B Cat. P proef 4, klasse L1 Cat. P proef 8, klasse L1 Cat. P proef 7, klasse L2 Cat. P proef 11, klasse L2 Cat. P proef 12, klasse M1 Cat. P proef 15, klasse M1 Cat. P proef 16, klasse M2 Cat. P proef 19, klasse M2 Cat. P proef 20

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Jikky PisoFalkoBP3 
2Jikky PisoFalkoBP4 
3Henriette HaanstraHelena SollenburgBP3Linderuiters
4Henriette HaanstraHelena SollenburgBP4Linderuiters



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)